Priyanka Chopra kthehet sërish në SHBA

Priyanka Chopra kthehet sërish në SHBA

Ajo ka qenë duke udhëtuar në Indi për të promovuar filmin e saj në gjuhën hindi, The Sky Is Pink.

Por të hënën, Priyanka Chopra u kthye përsëri në SHBA kur doli sërish jashtë në New York City.

Aktorja 37 vjeqare u shfaq me një fund ngjyrë qielli dhe bluzë në ngjyrë të njëjtë./BS

Image

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 8, 2019 22:59

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA