Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman

Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman

Blerim Destani ka shënuar edhe një sukses të ri në arenën ndërkombëtare.

Është publikuar filmi “The Poison Rose”, në të cilën aktori shqiptar Blerim Destani luan me emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë film aktrojnë edhe dy artistët e famshëm, John Traovlta dhe Morgan Freeman, ndërsa regjisorë janë George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 24, 2019 22:22

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...