Rast i pazakontë, vajzës i dalin krimba nga goja

Rast i pazakontë, vajzës i dalin krimba nga goja

Një vogëlushe 10-vjecare nga Brasilia, kryeqyteti i Brazilit po përjeton një nga gjërat më të këqija dhe të pazakonta që mund të jetë dëgjuar.

Ana Cardoso u ankua tek e ëma se i kruhej mishi i dhëmbëve dhe se ndjente shije të keqe në gojë, por e ëma në fillim nuk e mori seriozisht.

Pas insistimit të Anës e ëma vendosi ta çonte për vizitë tek dentisti, i cili u habit nga ajo që gjeti në gojën e saj.

Një sëmundje e rëndë kishte prekur gojën e Anës, e cila kishte shkaktuar brenda dhëmbëve të vogëlushes të krijoheshin krimba të shumtë në numër.

Mund t’ju duket e pabesueshme por video tregon situatën e jashtëzakonshme që gjendet kjo vogëlushe.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2017 08:32

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
16°
12°
Sat
13°
Sun
12°
Mon
14°
Tue

ARKIVI I LAJMEVE