Reali “manita” Plzenit

Reali “manita” Plzenit

Real Madrid ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Viktoria Plazen në “Doosan Arena” 

Ai që ka shënuar është mesfishori gjerman, Toni Kroos në minutën e 67′.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 72′. /albeu.com/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Nëntor 7, 2018 22:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.