Regjisori dhe aktori Alfredo Shabani që bëri shum njerëz të qajnë, sjell projektin e ri

Regjisori dhe aktori Alfredo Shabani që bëri shum njerëz të qajnë, sjell projektin e ri

Pasioni për të sjell një frym të re të videove ritmike- musical monologe kjo e shtyu Regjisorin, Tekstshkruesin dhe aktorin nga shqipria i cili me shfaqjen e projektit `rahjet e zemrës`, pas dy muajsh ai sjell projektin e ti te radhës që do ta titulloj `Frymën mki marr`.

Videot prekse që në një mënyrë vajtuese sjellin në pah vuajtjet e dashurisë, pas një kohë shum të gjatë të ndërprerjeve të këtyre videove Alfredo Shabani një i ri i suksesshëm i cili e riktheu në jetë `Musical Monologe` Tekste të cilët janë të shkruara në mënyrë poetike të përcjellura nga një muzik dhe zëri i pakrahasueshëm i Alfredo Shabanit bëri që këto lloj video të bëhen trend e virale.

Në një intervistë për Agjencinë e lajmeve FLAKA ai theksoi se nuk do të ndalet por këtë sezon veror do të vi me dy projekte tjera të cilët as që dyshohet që si zakonisht nuk do të mungojn sukseset.

 

Më  posht keni linkun e vidos

 

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Prill 7, 2019 16:27
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.