Reperi nga Dobridolli Adiss diss Feros

Reperi nga Dobridolli Adiss diss Feros

Reperi me i ri nga Dobridolli ADISS ka publikuar projektin e tij të përë me titull Real Gang, me të cilë nëpërmjet kësaj kënge një mesazh të drejpërdrejtë i ka dërguar reperit tani më të njohur nga Kosova Fero.
I pyetur nga Gazetarët se përse zgjodhi Feron ai u përgjigj se jo vetëm Fero por të gjithë të ashtuquajtur Gangstera të cilët e kanë bërë Repin nje fletore për të trilluar dhe treguar gënjeshtrat e tyre do të kenë një përgjigje nga ADISS për të mësuar se cfar është muzika Rep.
Kënga Real Gang ka treguar sukses ku brenda dy ditëve ka aritur 20 000 shikime në kanalin Yooutub.ADISS ka treguar se nuk do të ndalet ai thot se projektet e ti të radhës do të jenë edhe më të mira por sic tregon Reperi edhe ato do të jenë diss për të ashtuquajturit gagnstera.
Ndërsa ADISS paralajmëron të gjithë reperat të jenë të përgaditur se lista është gati dhe nesër ju mund të jeni të radhës
Për ju që ende nuk e keni ndëgjuar këngën më posht keni linku
Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Shkurt 10, 2019 14:45
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.