Rikthehet Noizy publikon “Gjuha e kampionit”

Rikthehet Noizy publikon “Gjuha e kampionit”

Reperi i njohur Noizy nuk ka vonuar shumë dhe është rikthyer për fansat e tij me një klip të ri.

“Gjuha e kampionit” është klipi më i fundit i publikuar nga Noizy në të cilin është sërish i pranishëm aktori i njohur Blerim Destani.

Klipi është i mbushur vetëm me ndërtesa lukoze dhe nuk mund të mungonte edhe makina e preferuar e reperit, Ferrari.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Janar 18, 2018 16:30

ARKIVI I LAJMEVE