“Rockstar”, kënga më e re nga 9TY1 dhe Doksi

“Rockstar”, kënga më e re nga 9TY1 dhe Doksi

Nikë Gjergjaj, nofka e të cilit është 9TY1 ka publikuar projektin e ri.

Ai kësaj radhe vjen në bashkëpunim me artistin, Doksi, kënga e të cilëve titullohet “Rockstar”.

9TY1 jeton dhe vepron në Zvicër, i cili po ashtu është pjesë e labelit “Running Rebels”, të GRMV. Pritet që projekti të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku ku tashmë gjendet në kanalin, Youtube.

https://youtu.be/d1I_EcfCXX4

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 9, 2018 11:29
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
9°
Wed
12°
Thu
16°
Fri
16°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...