Ronaldo shijon pushimet me familjen në Greqi (FOTO)

Ronaldo shijon pushimet me familjen në Greqi (FOTO)

Pasi e përfundoi pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror (kur Portugalia u eliminua nga Uruguai), Cristiano Ronaldo duket se ka vendosur që të pushojë për pak kohë, transmeton Klan Kosova.

Në fotografitë e postuara në rrjetet sociale, Ronaldo është parë duke qëndruar në Greqi së bashku me të dashurën, Georgina Rodriguez dhe me djalin.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 10, 2018 07:07
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...