Rrahje në LDK-në e Vushtrrisë, anëtarja shihet tek godet me karrige

Rrahje në LDK-në e Vushtrrisë, anëtarja shihet tek godet me karrige

Lidhja Demokratike e Kosovës është në procesin e brendshëm zgjedhor me shumë incidente e rrahje.

Përveç problemeve në Ferizaj, Prishtinë, Mitrovicë, Viti dhe qytete të tjera në degë e nëndegë, probleme ka pasur të mëdha edhe në qytetin e Vushtrrisë.

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihet momenti kur anëtarët e LDK-së rrihen mes vete e aty nuk mungon as karriga.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 10, 2019 20:59

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA