Rrahje në mes vajzave në një shkollë në Maqedoni, video që po bën xhiron në internet | VIDEO

Rrahje në mes vajzave në një shkollë në Maqedoni, video që po bën xhiron në internet | VIDEO

Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy nxënëse të shkollës fillore “Goce Dellçev” të qytetit të Negotinës duke rrahur një nxënëse tjetër në oborrin e shkollës në prani të nxënësve tjerë.

Drejtori i kësaj shkolle ka thënë për MIA se ai e ka parë videon që qarkullon në rrjetet sociale dhe janë masa pedagogjike për pjesëmarrëset në konflikt, të cilat edhe më herët janë të evidentuara si nxënëse problematike.

 

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Prill 13, 2018 20:03
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...