Rrezikohen banesat, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

Rrezikohen banesat, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës.

Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

/ Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 17, 2017 09:37

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat
15°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE