Sa po ndodhi, aksident zingjiror në bulevardin e Gostivarit | FOTO

Sa po ndodhi, aksident zingjiror në bulevardin e Gostivarit | FOTO

Para pak çastesh tre automjete janë përplasur në bulevardin në hyrje të qytetit në Gostivar, raporton Flaka

Nga aksidenti zingjiror mes një Pasati dhe Fordi me targa nga Gostivari dhe një Fordi tjetër me targa të Gjermanisë, janë shënuar dëme të mëdha materiale, kurse një fëmijë i vogël i ndodhur në një makinë që u aksidentua  është dërguar në spitalin e qytetit me disa lëndime të volga.

Aktualisht policia po kryen hetime, kurse njëra anë e rrugës ende mbetet e bllokuar. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2017 21:34

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
22°
21°
Fri
12°
Sat
13°
Sun
12°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE