Sachi pyet Juven: A mund ta duroni egon e Ronaldos?

Sachi pyet Juven:  A mund ta duroni egon e Ronaldos?

Legjenda e AC Milanit, Arrigo Sachi e ka pyetur Juventusin nëse mund ta durojnë egon e Ronaldos.

“Ne nuk jemi mësuar të kemi lojtarët më te mirë në Itali dhe Ronaldo është më i miri”, tha ai, raporton RTKLive.

“Urime për Juventusin kjo është gjë e mirë edhe për futbollin italian. Dyshimi im i vetëm është ngase Juventusi ka rregullat e njëjta për të gjithë lojtarët, kjo gjë duhet të ndodh edhe me Ronaldon, ndryshe do të këtë probleme”, përfundoi Sachi.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2018 19:54
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...