Samsung po punon për Galaxy Watch

Samsung po punon për Galaxy Watch

Ka thashetheme që Samsung po punon për një linjë të re orësh që do të marrë emrin Galaxy.

Mendohet se emri Galaxy është zgjedhur për faktin se është më i njohur nga linja e celularëve të markës.

Zakonisht, Samsung i prezanton aksesorët e dorës në fund të gushtit dhe deri atëherë do të ketë shumë thashetheme të tjera mbi orën e re.

Samsung sjell versionin e ngjyrës Sunrise Gold për smartphone Galaxy S9 dhe S9+, që doli në shkurt të këtij viti me ngjyrë të zezë mesnate, blu koralor dhe purpurtë jargavani.

“Njerëzit duan të shprehin stilin dhe personalitetin e tyre përmes teknologjisë dhe ngjyrës dhe këta smartfonë janë një pjesë e madhe e këtij personalizimi. Versionet e reja zgjerojnë ofrimin e ngjyrave të Galaxy S9 dhe S9+ me stile të gjalla që përqafojnë një ndjenjë moderne dhe klasike ” tha Younghee Lee, Zëvendës Presidente Ekzekutive pranë Samsung Electronics.

Versioni Sunrise Gold për Galaxy S9 dhe S9+ është pajisja e parë e Samsung me një shkëlqim të hollë saten, i cili e mbështjell smarfonin me një shkëlqim të qetë dhe të ndezur.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2018 22:46
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...