Samsung prezanton llaptopët e rinj

Samsung prezanton llaptopët e rinj

Samsung ka shpalosur tre llaptopë të rinj.

Samsung Notebook 5 vjen me ekran 15.6 inç dhe trup të metaltë.

Dy modelet tjera janë Notebook 3 – njëri me ekran 14-inç dhe tjetri me ekran 15.6-inç.

Laptopët vijnë me opsionin e procesorit Intel të gjeneratës së shtatë ose të tetë.

Samsung Notebook 3 dhe 5 do të dalin në shitje në muajin prill fillimisht në Kore, e më pas në tremujorin e dytë në gjithë botën.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Prill 2, 2018 23:07

Publicitet

Moti sot
7°
20°
Wed
21°
Thu
20°
Fri
20°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE