Së shpejti publikohet klipi më i ri nga KMC dhe Blerina Matraku

Së shpejti publikohet klipi më i ri nga KMC dhe Blerina Matraku

Më në fund përfundojnë xhirimet për klipin më të ri të reperit KMC dhe këngëtares Blerina Matraku dhë kënga e shumëpritur do të publikohet shumë shpejt. N jë klip i veçantë ku dy artistët vijnë origjinalë dhe shumë trendy. Më xhirimet të realizuara nga Max Production, klipi me titull “Na, na, na” duket se punë ditësh do jetë në ekranet muzikore më të njohura. Ja dhe disa foto nga xhirimet e këtij klipi!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 12, 2018 12:13
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...