Shfaqet premierë filmi “Gjyshja”, një dramë shqiptare, me regji të Eduart Grishaj

Shfaqet premierë filmi “Gjyshja”, një dramë shqiptare, me regji të Eduart Grishaj

Filmi me metrazh të shkurtër ‘Gjyshja’ e regjsorit Eduart Grishaj u shfaq premierë të hënën në mbrëmje. Filmi ‘Gjyshja’ me një kast aktorësh të njohur si: Ema Andrea, Çun Lajçi, Rita Gjeka dhe Enxhi Cuku në rolin kryesor.

Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 10, 2019 08:31

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA

PARTNER