Shkupjani me motoçiklet përplaset me një shtyllë betoni, lëndohet rëndë ai dhe bashkëudhëtarja

Shkupjani me motoçiklet përplaset me një shtyllë betoni, lëndohet rëndë ai dhe bashkëudhëtarja

Me 18.03.2019 në ora 17.00 në rrugën “Jeta e re” në Shkup, motoçikleta “Kavasaki” me targa nga Shkupi, e drejtuar nga Z.I.(43) nga Shkupi, ka dal nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë, transmeton Almakos.

Pastaj është lënduar rëndë shoferi i cili është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 shtatori” ku iu është dhënë ndihmë mjekësore.

Derisa, bashkëudhëtarja S.I.(34) nga Shkupi është lënduar lehtë dhe pas ndihmës mjekësore në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” është lëshuar në shtëpi.

Është kryer kontroll në vendngjarje.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Mars 19, 2019 15:45
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.