Shpërthejnë rrjetet sociale pasi Pendarovski i tha Borisovit: “Të fala nga Zoki”

Shpërthejnë rrjetet sociale pasi Pendarovski i tha Borisovit: “Të fala nga Zoki”

Në rrjetet sociale, është shpërndarë video në të cilën kryeministri bullgar Bojko Borisov, në margina të samitit në Sarajevë, ftoi Presidentin maqedonas Stevo Pendarovski të qëndronte në shoqëri me të dhe kryeministren serbe Ana Brnabiq, përcjell FLAKA.

Gjatë përshëndetjes me Borisov, Pendarovski shqiptoi një frazë që shkaktoi stuhi me shaka në rrjetet sociale. Pendarovski përcolli përshëndetjet e ngrohta nga kryeministri maqedonas Zaev me fjalët “Përshëndetje nga Zoki”! FLAKA

https://www.facebook.com/blagoj.saklevski/videos/10157612382842941/?t=9

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2019 21:46

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA