Shqiptarja e parë krijon pijen energjike me imazhin e saj (Video)

Shqiptarja e parë krijon pijen energjike me imazhin e saj (Video)

Ndonëse duket e pabesueshme mirëpo është e vërtetë, një pije energjike që do i bëj konkurencë pikërisht Redbull-it e ndoshta dhe pijeve tjera energjike. BeautyLil esteistja e famshme shqiptare në Zvicër ka vendosur të sfidojë veten edhe në këtë biznes duke prodhuar kështu pijen energjike të famshme me imazhin e saj ashtu si mund të shihet edhe në foto dhe video. Ajo ka marrë licencën për prodhimin dhe shpërndarjen e pijes nën imazhin e saj në mbarë botën për të pushtuar tregun me imazhin dhe shijen e saj.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 10, 2018 18:33
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...