“Sistemi i lojës së Unitedit nuk i përshtatet Pogbas”

“Sistemi i lojës së Unitedit nuk i përshtatet Pogbas”

Legjenda e Chelseas, Claude Makelele mendon se sistemi i Manchester United nuk i përshtatet Paul Pogbas.

Pogba duket se do të largohet nga “Old Traffordi” dy pas rikthimit të tij tek ‘Djajtë e Kuq’.

“Kur e shikoj Paul Pogba qysh luan për Francën dhe atë qysh luan tek Unitedi, është e qartë se sistemi është i ndryshëm”, tha Makelele për mediat angleze, raporton Gazeta Alo.

“Me Francën, sistemi ka të bëjë me pozitën, kundërsulmin dhe lojtarët e shpejtë”.

“Por te United ka më shumë posedim dhe po përpiqen përmes Pogbas për të krijuar më shumë, për të dhënë më shumë asistime dhe për të shënuar gola. Është shumë për të”, tha ai.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2018 20:21
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...