“Striiing” projekti më i ri i Don ProbleMC

“Striiing” projekti më i ri i Don ProbleMC

Gjithnjë e më tepër artistët tetovarë janë duke lënë gjurmë në skenën e muzikës Hip-Hop, këtë e dëshmon edhe projekti më i ri i reperit tetovarë “Don ProbleMC”

Reperi nga Tetova Driton Iljazi i njohur si “Don ProbleMC” sapo ka lansuar edhe projektin e tij më të ri.

Doni njihet si njëri nga reperët më të mirë edhe pse shumica ende nuk e kanë vlersuar këtë super talent deri më tani.

Duket se koha e tij po vjen shumë shpejt dhe se as respekti për të nuk po mungon , çdo ditë e më shumë po vlersohet talenti i tij në muzikë dhe përkrahja sa vjen e shtohet si nga adhuruesit e muzikes Hip-Hop, ashtu edhe nga artistët tjerë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 14, 2018 13:33
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...