Strimerin e zë gjumi live, 200 spektatorë e shohin live për tre orë

Strimerin e zë gjumi live, 200 spektatorë e shohin live për tre orë

Ndodhin dhe këto. Strimerin e zuri gjumi teksa po vijonte transmetimin e tij live në kanalin Twitch.

Ju do thoni se kjo ka inkurajuar fansat e tij. Jo, ka ndodhur e kundërta.

Fansat kanë nisur ta bëjnë share dhe ta komentojnë me ironi nëpër rrjetet e tyre sociale dhe gjatë tre orëve që JesseDStreams ka qenë në gjumë kanë qenë mbi 200 persona në moment që e ndiqnin live.

Kjo ka bërë që të rritet dhe numri i ndjekësve dhe i popullaritetit në kanalin e tij. Jo vetëm kaq ata kanë dhënë dhe donacione duke e inkurajuar për të vijuar më tej  aktivitetin e tij online.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 9, 2019 21:26

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.