Struganja shkon mysafir dhe vdes atje

Struganja shkon mysafir dhe vdes atje

Në një shtëpi në rrugën “Goce Dellçev” në Ohër të shtunën në mbrëmje në ora 22:30 vdiq Q. F. 62 vjeç nga fshati Llabunishtë të Strugës.

Siç njoftoi MPB , ai kishte shkuar për vizitë te B.B. 51 vjeç, ku është sëmurë dhe ka ra në dysheme. Nga mjeku i qendrës mjekësore të Ohrit është konstatuar vdekja, transmeton Koha. SPB-Ohër ka kryer hetimin dhe me urdhër të prokurorit publik trupi është transferuar për obduksion.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 16, 2017 15:59

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE