Sulm fizik në një familje në Prilep

Sulm fizik në një familje në Prilep

Me 08.02.2019 në ora 18.00 në Stacionin Policor në Prilep, S.M.(42) nga Prilepi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 14.00 ka shkuar në shtëpinë e Xh.O. me qëllim që të merren vesh për kthimin e një borxhi, ndërsa prezent kanë qenë edhe gruaja dhe vëllai i tij, pas së cilës është shkaktuar një zënkë verbale dhe në një moment Xh.O. me një mjet të fort e ka goditur viktimën dhe pastaj edhe vëllai i tij fizikisht e ka sulmuar, transmeton Almakos.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 9, 2019 19:38

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.