Talenti i vogël Edion Xhemajli vjen me “Kush po vjen”

Talenti i vogël Edion Xhemajli vjen me “Kush po vjen”

Eshtë super talent dhe tashmë reperi më i vogël i estradës shqiptare dhe quhet Edion Xhemajli. Edioni i ka vetëm 7 vjet e gjysëm dhe sapo ka sjellë këngën e tij të parë me një videoklip të bukur me titull “Kush po vjen”, ku për muzikën është kujdesur Beni Baksi e për videon Maximus nga Blerdi Malushi. Edhe në video shihet artisti o vogël së bashku me miqtë e tij duke

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 10, 2018 11:13
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
5°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...