Talentin e ka, po ai nuk do

Talentin e ka, po ai nuk do

Vajza e tij ka talent për artiste, por ja që Arben Derhemi nuk ka shumë dëshirë tia ushqejë këtë profesion. Duke folur në Wake Up për Darlin, vogëlushen e tij, Derhemi thotë se është fëmijë i shkathët, dhe ka vërtetë talent

“Në mëngjes është vullkan që shpërthen. Batutat e saj mëngjes për mëngjes janë… nuk i thashë që jam këtu se do më thoshte pastaj do lë shkollën të të shikoj në televizion. Ishte dje në koncert, u kënaqa shumë sepse është vërtetë fëmijë i talentuar, më bëri shumë përshtypje, unë se kisha prekur fare në punën që bënte, por pashë që ka një talent të jashtëzakonshëm, dhe shyqyr që e ka këtë talent po e ka të paprekur. Do mundohem të mos e bëj aktore se nuk ia vlen”, tha Derhemi.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Dhjetor 21, 2017 22:21