Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër

Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër

Partia Demokratike Shqiptare sonte ka mbajtur tubimin e saj ne Kumanove.

Menduh Thaçi në fjalimin e tij tha se PDSH ka punuar fort per integrimin e Maqedonise se Veriut ne NATO dhe BE.

Thaçi gjithashtu tha se mbeshtetja per Pendarovskin erdhi ngaqe edhe NATO dhe BE e perkrahin ate dhe se kjo perkrahje hap edhe me shume dyert per futjen e vendit nen flamurin e sigurte europian.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 14, 2019 22:44
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.