Thaçi për Clinton e Albright: Qofshi përjetë të bekuar

Thaçi për Clinton e Albright: Qofshi përjetë të bekuar

“Qofshi përjetë të bekuar!”. Kështu është shprehur presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për  ish-Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, dhe për Ish-Sekretaren e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Madeleine Albright, në një postim në faqen e tij në Facebook. 

Thaçi ka postuar fotografi të pritjes për Clintonin dhe Albrightin.

Postimi i plotë:

Një dolli për miqtë e mëdhenj të popullit tonë, miqtë e Republikës së Kosovës, për presidentin Clinton, sekretaren Albright dhe miqtë tjerë në këtë darkë të përbashkët. Qofshi përjetë të bekuar! HTH

Fotografia e Hashim Thaçi

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 11, 2019 20:32

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...