The Sun: Chelsea dhe Barcelona po i shkëmbejnë lojtarët

The Sun: Chelsea dhe Barcelona po i shkëmbejnë lojtarët

Chelsea dhe Barcelona, janë në prag të një marrëveshje të madhe.
Chelsea dhe Barcelona, janë shumë afër që të shkëmbejnë lojtarët.

Skuadra londineze po e dëshiron transferimin e Denis Suarezit, që nuk bënë pjesë në plante e katalonasëve, përcjell “lajmi.net”.

Nga ana tjetër, Barcelona dëshiron ta transferojë Willianin, pasi ka kohë që i është vënë nga pas.

Chelsea dhe skuadra katalonase janë shumë afër t’i shkëmbejnë lojtarët, mirëpo blutë po kërkojnë edhe një shumë të parave. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Dhjetor 5, 2018 20:26

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
1°
0°
Mon
-4°
Tue
-1°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE