Ues Miçel në Shkup në bisedime për emrin dhe për NATO-n

Ues Miçel në Shkup në bisedime për emrin dhe për NATO-n

Ndihmës sekretari amerikan i shtetit për Evropë dhe Euroazi, Ues Miçel sot arrin në Shkup, si destinacioni i dytë në kuadër të turneut të tij nëpër vendet e Ballkanit Perëndimor.

Mbështetja e SHBA-ve për aspiratat euro-atlantike të Maqedonisë, negociatat e vendit me Greqinë për mosmarrëveshjen e emrit dhe thirrja për zbatimin e reformave, për të forcuar demokracinë, sundimin e ligjit dhe lirinë e mediave, janë mesazhet që Miçel do të përcjell në takimet me kreun shtetëror.

Miçel do të takohet me kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e jashtëm Nikolla Dimitrov.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 13, 2018 12:18
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
7°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...