Vajza e motit më seksi në botë na lë gojëhapur me bikini

Vajza e motit më seksi në botë na lë gojëhapur me bikini

Yanet Garcia konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Dhe për ta konsoliduar pozitën e saj, 27-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto me bikini shumë të vogël, që i tregonte format e saj perfekte.

Vajza meksikane e motit konsiderohet një nga personazhet më me ndikim në internet në Amerikën e Jugut.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 30, 2019 09:21

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.