Video koncepti i ri shfaq se si mund të duket iPhone XI

Video koncepti i ri shfaq se si mund të duket iPhone XI

Versioni i ardhshëm i iPhone pritet të lansohet në shtator dhe tifozët e pajisjes tashmë janë duke spekuluar në lidhje me të.

Ne nuk e dimë nëse do të pagëzohet iPhone XI ose iPhone 11, por falë disa rrjedhjeve dhe thashethemeve, ka disa ide se si do të duket.

Ekipi në DBS Designing ka qenë padyshim duke i kushtuar vëmendje thashethemeve dhe imazheve të dyshuara të iPhone ri.

Ata kanë krijuar një video koncept jozyrtar që parashikon se si do të duket iPhone i ardhshëm.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 17, 2019 23:09

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA