Video nga flakët që përfshinë objektin e Ministris së Drejtësisë

Video nga flakët që përfshinë objektin e Ministris së Drejtësisë

Ashtu siç raportoi Flaka para pak çastesh, Ministria e Drejtësisë është përfshirë nga flakët. Zjarri ka shpërthyer në katet e sipërme të ndërtesës.

Zjarrfikës të shumtë gjenden tashmë në vendngjarje dhe po bëjnë të pamundurën për të vënë nën kontroll flakët. Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, sakaq Flaka u sjell video nga kjo ngjarje. Flaka 

Video nga flakët që përfshinë objektin e Ministris së Drejtësisë

Video nga flakët që përfshinë objektin e Ministris së DrejtësisëLexo Lajmin: http://flaka.com.mk/zjarr-ne-ministrin-e-drejtesise/

Posted by FLAKA on Tuesday, April 10, 2018

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 10, 2018 17:47
Loading...

PUBLICITET