Vidhen para në një shtëpi në Vrapcisht të Gostivarit

Vidhen para në një shtëpi në Vrapcisht të Gostivarit

Me 09.02.2019 në periudhën nga ora 19.30 deri në ora 20.10 në fshatin Vrapcisht, Gostivar, është lajmëruar se në shtëpinë në pronësi të Sh.S.(56) një kryerës i panjohur duke përdorur forcën fizike e ka hapur derën dhe ka vjedhur para, transmeton Almakos.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Shkurt 10, 2019 16:19

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.