VMRO-DPMNE: Përgjegjësi do të ketë kur të kthehemi ne në pushtet

VMRO-DPMNE: Përgjegjësi do të ketë kur të kthehemi ne në pushtet

Partia maqedonase opozitare VMRO-DPMNE, përmes një kumtese për media kërkon që LSDM-ja të përgjigjet dhe të jep llogari për harxhimin e parave të qytearëve.

Nga kjo parti thonë se ka disa gazetarë të cilët marrin para për të lavdëruar politikat e LSDM.

“LSDM-ja nuk është opozitë dhe duhet të jep përgjigje se ku dhe si i harxhon paratë e qytetarëve. Zaev duhet të jep përgjegjësi për harxhimet dhe duhet të përgjigjet cili është kontributi nga këshilltarët që ka në kabinetin e tij. Qeveria duhet të përgjigjet për çështjet që preokupojnë opinionin në Maqedoni”, thonë nga VMRO-DPMNE.

Sipas tyre, përgjegjësi për paratë e qytetarëve do të ketë vetëm kur VMRO-DPMNE-ja të kthehet në pushtet.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Maj 15, 2018 22:55
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
6°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...