Xherdan Shaqiri rikthehet në Serie A?

Xherdan Shaqiri rikthehet në Serie A?

Xherdan Shaqiri ka përfunduar aventurën e tij në Kampionatin Botëror pas eliminimit nga Suedia në fazën e 1/8 të finales.

Felibe Anderson është afër transferimit të tij në West Ham, dhe klubi italian ka filluar të kërkoj për një zëvendësues dhe besohet që është Xherdan Shaqiri i cili kërkon largimi nga Stoke City pas rënies nga Premier Liga, transmeton Gazeta Express.

Mediat italiane raportojnë se Igli Tare është një fans i Shaqirit, dhe mund ta realizojë këtë transferim pasi që të dy janë me origjinë shqiptare.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 20:13
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
16°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...