Young S sjellë këngën e dytë: “Kalxom”

Young S sjellë këngën e dytë: “Kalxom”

Young S sjellë këngën e tij të dytë “Kalxom”. Një këngë kombinuar me klipin, padyshim do të jetë një hit verorë.

Kësaj radhe këngëtari i ri nga Gostivari ka bashkëpunuar me:

Lyrics: Sabri Bekiri
Produced by: Laci Demiri
Mix & Master: Choco Production / Adis Ismaili
Video by: Muca Production

Në vazhdim ua sjellim klipin dhe textin e këngës “Kalxoma”

Lyrics:

Shawty e zez si braziljana
Ka qef mu desh un e pres
Mañana
Qdo dit tu bo shopping
E tu vesh Dolce Gabanna
Une vec e thiri
O mama mama

Ti je shum hot
Muj me t thon
Super hot
Kur sillesh afer meje
Mu pom vjen si hotspot
Ti tash ma ke bo bllok
E pom thu mu idiot
A ka ma t`mir se un dot

Ti braziljana
Tu u sill ka Panama
Qdo dit n`bikini o Mama mama
Tash un t`shoh prej s`largti
E pom myti meraki
A dalim sonde bashk me e pi
Krejt Shankin
O babe I love yaa
Aj tash hekma bllokun
Me ti thon un ty do gjona
Ami do sekonda qe s`paguen
Me Miliona
Shihmi na dy e kalxom
Se ku po shkojna

Ref :

Prit pak kalxom ca po menon
A don mu kon queen a don
Me nejt pa askon
O baby un ti po t`pres
Ti kalxomm

Alo bella n`telefon
Amo tash une jom
N`xon
Tash une sta celi
Airplane mode on
Ti don vec money
Vec 1 milion
Amo tash une jom
Busy a bon ma von

Ti tash m`kqyr n`instagram
Ku po shkojm e ca po ham
Prej inatit je tu plas
BAM BAM
Tash un jom me shoqni
E per kerkon so tu na ni
Un kohen mas sun e kthej
O baby a e din

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2019 21:02

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA