Zaev: Nuk është fundi i botës nëse emri nuk zgjidhet

Zaev: Nuk është fundi i botës nëse emri nuk zgjidhet

Përparimi në negociata është i lartë, por mbeten çështje të vështira dhe të dhimbshme, tha Kryeministri Zaev. Ai nuk pret një zgjidhje gjatë takimin me Tsipras në Sofje dhe ai nuk sheh asnjë afat në Samitin e ardhshme, përcjell FLAKA.

Në prag të takimit me homologun e tij grek Tsipras në Sofje, Zaev shpreh gatishmërinë për t’u takuar me kreun e opozitës.

VMRO-DPMNE edhe sot bëri thirrje për të mbledhur një takim urgjent liderësh duke e akuzuar qeverinë për fshehjen e hollësive të rrjedhës së bisedimeve me Athinën.

Takimi i liderëve sipas paralajmërimeve të kryeministrit pritet të mbahet pas Samitit të Sofjes. FLAKA

 

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Maj 15, 2018 21:56
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...