Zaev: Pendarovski është kandidat i cili ka punuar në Marrëveshjen e Ohrit

Zaev: Pendarovski është kandidat i cili ka punuar në Marrëveshjen e Ohrit

Kryeministri Zoran Zaev theksoi se kandidati presidencial Stevo Pendarovski është një kandidat që respekton Marrëveshjen Kornizë dhe që dëgjote Bijelo Dugme, përcjell FLAKA.

“Bjelo Dugmen”, kryeministri e përmendi kur u pyet se si e komenton që Izet Mexhit i BDI-së në një tubim, kishte thënë se kur Ali Ahmeti ka luftuar, kandidati i opozitës shqiptare, Blerim Reka ka dëgjuar “Bjelo Dugme”.

Ai në “ClickPlus” në Tv 21 tha se është i bindur se qytetarët do të analizojnë mirë dhe në fund do të marrin vendimin e duhur lidhur me zgjedhjen e njeriut të parë të vendit para votimit. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 15, 2019 22:02
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.