Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA.

Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era. Zjarri është aktiv ende edhe pse tashmë janë ulur temperaturat ndërsa ka vranësira dhe mundësi për reshje shiu.

Abedin Bilalli
nga Abedin Bilalli Gusht 12, 2017 22:09

MARKETING

FLAKA

NA NDIQNI NE FACEBOOK

ARKIVI I LAJMEVE

Moti sot
6°
-3°
Mon
-4°
Tue
-5°
Wed
-4°
Thu