Zjarr në fshatin Grupçin të Zhelinës (VIDEO)

Zjarr në fshatin Grupçin të Zhelinës (VIDEO)

Një vatër e re zjarri ka shpërthyer edhe në fshatin Grupçin të Komunës së Zhelinës. Zjarrfikësit kanë dal në vendngjarje dhe po bëjnë përpjekje për vënien nën kontroll të zjarrit dhe shuarjen e plotë të tij.

Ndërkohë që është shuar plotësisht zjarri në lagjen Pintija të Shkupit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 19, 2019 16:13

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA