13 viktima dhe 1732 rastet të reja me COVID-19

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Janar, 2022 19:27

13 viktima dhe 1732 rastet të reja me COVID-19

ISHP ka bërë të ditur se 1732 persona kanë rezultuar pozitiv gjatë 24 orëve të fundit.

Po ashtu, bëhet me dije se janë 13 persona që kanë ndërruar jetë ndërsa janë shënuar edhe 1035 të shëruar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Janar, 2022 19:27