13 viktima dhe 432 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:21

13 viktima dhe 432 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.663 testime të realizuara, 432 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 448 pacientë të shëruar, ndërkaq, 13 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:21

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...