13 viktima dhe 432 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:21

13 viktima dhe 432 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.663 testime të realizuara, 432 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 448 pacientë të shëruar, ndërkaq, 13 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:21
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.