Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, flet moderatorja

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 6 Prill, 2024 18:39

Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, flet moderatorja

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Në këtë intervistë, Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

Drin Zenku
Botuar nga Drin Zenku 6 Prill, 2024 18:39