Parashikimi i motit për sot

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 11 Prill, 2024 06:24 Përditësuar

Parashikimi i motit për sot

Moti me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 29 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.


Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Rina Selimi
Botuar nga Rina Selimi 11 Prill, 2024 06:24 Përditësuar