Njeriu i saj i zemrës ka ditëlindjen, Morena e uron me fjalët më të ëmbla

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Prill, 2024 20:10

Njeriu i saj i zemrës ka ditëlindjen, Morena e uron me fjalët më të ëmbla

Babai i Morena Tarakut ka festuar ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar urimi i ëmbël nga ana e modeles.

Me anë të një fotoje ku shfaqet i ati, Morena ka shkruar: Happy birthday dad. Ti je bukuria e botës sime.

Modelja dhe i ati kanë një marrëdhënie shumë të bukur bashkë dhe këtë e tregojnë herë pas here dhe në rrjete sociale.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Prill, 2024 20:10