Luizi emocionohet teksa flet për ardhjen e vajzës së tij Luna Mari

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 13 Maj, 2024 20:29

Luizi emocionohet teksa flet për ardhjen e vajzës së tij Luna Mari

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli përmes një konference për media tregoi për të rejat e tij në profesion, por gjithashtu nuk la pa e përmendur edhe familjen.

Luizi mes rreshtave rrëfej momentet e ardhjes në jetë të vajzës “Momenti i lindjes erdhi papritur si me thanë ajo kishte me 7 ose 8 Maj, ajo erdhi me 30 Prill, dihet që është vajza ime, o zot faleminderit erdhi shendosh si vajza si Kiara, dekt baba për të se e don fortë”.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara po e shijojnë rritjen e vajzës së tyre Luna Mari, shkruan “Kosovarja”.

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 13 Maj, 2024 20:29