Martohet Don Arbas – Arta Bajrami ndan fotografi me çiftin e ri

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Maj, 2024 20:51

Martohet Don Arbas – Arta Bajrami ndan fotografi me çiftin e ri

Artisti dhe kompozitori i njohur kosovar Don Arbas i ka dhënë fund beqarisë.

Don Arbas, i njohur gjerësisht edhe si vëllai i këngëtares Arta Bajrami, është martuar me një vajzë të quajtur Mimoza.

E lajmit duket t’i jetë gëzuar edhe vetë Arta, e cila ka publikuar disa imazhe nga darka e martesës.

“Urime o ylla”, ka shkruar ajo, duke etiketuar çiftin e ri.

Urime edhe nga ne!

Abedin Bilalli
Botuar nga Abedin Bilalli 15 Maj, 2024 20:51